خدمات / آموزش و مشاوره/شرح خدمات

شرح خدمات

آموزش و مشاوره

       مهندسین مشاور آزمونه فولاد با دارا بودن بزرگـترین آزمایشگاه های تخصصی در زمینـه شناسایی مواد و با بهره گیـری از اساتید متبحر و آشنا با صنعت از جمله:  

کارشناسان دارنده مدارک سطح 2و3 بر اساس استانداردهای اروپایی DIN-EN-473 و ISO-9712 و (SNT-TC-1A (ASNT و CSWIP در زمینه آزمایش های غیر مخرب. مهندسان بین المللی جوش (IWE) کارشناسان رسمی استاندارد در زمینه های فنی مهندسی ، مقاوت مصالح ، متالورژی و کالیبراسیون. ممیزین و سرممیزین بین المللی سیستم های مدیریت. مشاوره و آموزش های علمی وعملی منحصر به فردی را در اختیار دانش پذیران خود قرار میدهد.

خدمات قابل ارائه

آموزش آزمایش های مقاومت مصالح و متالورژی با تاییدسازمان ملی استاندارد ایران. آزمایش های غیر مخرب جوش و فلز بر اساس الزامات SNT- TC-1A. آموزش بازرسی های فنی وتخصصی ویژه جوش ، مخازن تحت فشار و بویلرها براساس استانداردهای بین المللی AWS ,API و ASME ودیگراستانداردهای مورد کاربرد در پروژهای صنعتی. آموزش های حفاظت در برابر اشعه با همکاری و زیر نظر امور حفاظت در برابر اشعه سازمان انرژی اتمی ایران. آموزش و مشاوره در زمینه پیاده سازی سیستم های مدیریت کیفیت از جمله: ISIRI-ISO/IEC 17020 و ISIRI-ISO3834 و ISIRI-ISO/IEC 17025